Themes - Hello Elementor - en to uk_UA translation catalogue (109 entries)

note: Description of the theme
en: Hello Elementor is a lightweight and minimalist WordPress theme that was built specifically to work seamlessly with the Elementor site builder plugin. The theme is free, open-source, and designed for users who want a flexible, easy-to-use, and customizable website. The theme, which is optimized for performance, provides a solid foundation for users to build their own unique designs using the Elementor drag-and-drop site builder. Its simplicity and flexibility make it a great choice for both beginners and experienced Web Creators.
uk_UA: Привіт, Elementor - це тонка та мінімалістична тема для WordPress, яка була створена спеціально для безшовної роботи з плагіном будівельника сайтів Elementor. Тема є безкоштовною, відкритою для редагування та призначена для користувачів, які хочуть гнучкий, легкий у використанні та налаштовуваний власний веб-сайт. Тема, яка оптимізована для продуктивності, надає міцну основу для користувачів, щоб будувати свої власні унікальні дизайни за допомогою перетягування та розміщення елементів на сайті від Elementor. Її простота та гнучкість роблять її відмінним вибором як для початківців, так і для досвідчених веб-розробників.

en: Send
uk_UA: Надіслати

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Add mega menus, search bars, login buttons and more with Elementor Pro.
uk_UA: Додайте мегаменю, панелі пошуку, кнопки входу та багато іншого за допомогою Elementor Pro.

en: Settings must be an array
uk_UA: Налаштування повинні бути масивом

en: Role Manager
uk_UA: Менеджер ролей

en: Let's Go
uk_UA: Вперед

en: Try Image Optimizer for free
uk_UA: Спробуйте Image Optimizer безкоштовно

en: Install
uk_UA: Встановити

en: Upgrade now
uk_UA: Оновити зараз

en: Site Fonts
uk_UA: Шрифти сайту

en: Site Colors
uk_UA: Кольори сайту

en: Site Name
uk_UA: Назва сайту

en: Add New Page
uk_UA: Додати нову сторінку

en: Platinum Support
uk_UA: Платинова підтримка

en: Blog
uk_UA: Блог

en: Help Center
uk_UA: Центр допомоги

en: Rate Us
uk_UA: Оцініть нас

en: Hover
uk_UA: Наведення

en: Text Shadow
uk_UA: Тінь тексту

en: Text Stroke
uk_UA: Контур тексту

en: Toggle Background Color
uk_UA: Переключити колір фону

en: Transition Duration
uk_UA: Тривалість переходу

en: Normal
uk_UA: Звичайний

en: Go to the <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to manage your menus. Changes will be reflected in the preview only after the page reloads.
uk_UA: Перейдіть до <a href="%s" target="_blank">екрана меню</a>, щоб керувати своїми меню. Зміни відобразяться в попередньому перегляді лише після перезавантаження сторінки.

en: Main menu
uk_UA: Головне меню

en: Mobile menu
uk_UA: Мобільне меню

note: translators: %s: HTML entity for arrow character.
en: %s Previous
uk_UA: %s Попередній

en: After
uk_UA: Після

en: Before
uk_UA: До

en: Below
uk_UA: Нижче

en: Build and customize every part of your website, including Theme Parts with Elementor Pro.
uk_UA: Створюйте та налаштовуйте кожну частину вашого сайту, включно з тематичними розділами, за допомогою Elementor Pro.

en: Customize your entire website with Elementor Pro
uk_UA: Налаштуйте весь свій сайт за допомогою Elementor Pro

en: Footer menu
uk_UA: Нижнє меню

en: Hello Theme
uk_UA: Тема "Hello"

en: Upgrade Now
uk_UA: Оновити зараз

note: translators: %s: HTML entity for arrow character.
en: Next %s
uk_UA: Наступний %s

en: Tagline Position
uk_UA: Позиція ключової фрази

en: Tagline Gap
uk_UA: Проміжок ключової фрази

en: Side Margins
uk_UA: Зовнішні бічні відступи

en: Get Elementor Pro
uk_UA: Отримати Elementor Pro

en: Learn More
uk_UA: Дізнатись більше

en: Header & Footer
uk_UA: Заловок і підвал

en: Start Designing
uk_UA: Почніть проектувати

en: Create cross-site header & footer using Elementor.
uk_UA: Створіть хедер та футер для кількох сайтів за допомогою Elementor.

en: Design your cross-site header & footer from Elementor’s "Site Settings" panel.
uk_UA: Створіть хедер та футер для всіх сторінок з панелі "Налаштування сайту" в Elementor.

en: Activate header & footer experiment
uk_UA: Активувати експеримент з хедером та футером

en: Style cross-site header & footer
uk_UA: Стиль хедера та футера для кількох сайтів

en: Customize your cross-site header & footer from Elementor’s "Site Settings" panel.
uk_UA: Налаштуйте свій власний заголовок та футер для всіх сторінок з панелі "Налаштування сайту" в Elementor.

en: Style using Elementor
uk_UA: Стиль використовуючи Elementor

en: Customize and style the builtin Hello Theme’s cross-site header & footer from the Elementor "Site Settings" panel.
uk_UA: Налаштуйте та стилізуйте власний заголовок та футер теми Hello з панелі "Налаштування сайту" від Elementor.

en: Hello Theme Footer
uk_UA: Футер теми Hello

en: Hello Theme Header
uk_UA: Хедер теми Hello

note: translators: %s: Link that opens the theme settings page.
en: Note: Hiding all the elements, only hides them visually. To disable them completely go to <a href="%s">Theme Settings</a> .
uk_UA: Нотатка: Приховування всіх елементів приховує їх лише візуально. Щоб вимкнути їх повністю, перейдіть до <a href="%s">Налаштування теми</a>.

note: translators: %s: Link that opens Elementor's "Site Identity" panel.
en: Go to <a href="%s">Site Identity</a> to manage your site's title
uk_UA: Перейдіть до <a href="%s">Ідентичності сайту</a> для управління заголовком сайту

en: Skip to content
uk_UA: Перейти до вмісту

en: Create Header
uk_UA: Створити заголовок

en: Toggle Color
uk_UA: Переключити колір

en: Dropdown
uk_UA: Випадаюче меню

en: Horizontal
uk_UA: Горизонтальний

en: There are no menus in your site.
uk_UA: На вашому сайті немає меню.

en: — Select a Menu —
uk_UA: — Виберіть меню —

en: Typography
uk_UA: Типографіка

en: Text Color
uk_UA: Колір тексту

en: Logo Width
uk_UA: Ширина логотипу

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: Logo
uk_UA: Логотип

en: Type
uk_UA: Тип

en: Background
uk_UA: Фон

en: Content Width
uk_UA: Ширина вмісту

en: Full Width
uk_UA: На всю ширину

en: Width
uk_UA: Ширина

en: Centered
uk_UA: По центру

en: Inverted
uk_UA: Перевернутий

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Menu
uk_UA: Меню

en: Hide
uk_UA: Сховати

en: Show
uk_UA: Показати

en: Tagline
uk_UA: Ключова фраза

en: Color
uk_UA: Колір

en: Header
uk_UA: Заголовок

en: Footer
uk_UA: Підвал

en: Breakpoint
uk_UA: Точка переходу

en: None
uk_UA: Немає

en: Menu Layout
uk_UA: Компонування меню

en: Create Footer
uk_UA: Створити підвал

en: Go to <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to create one.
uk_UA: Перейдіть до <a href="%s" target="_blank">екрана меню</a>, щоби створити меню.

en: Site Logo
uk_UA: Логотип сайту

en: Layout
uk_UA: Компонування

en: Copyright
uk_UA: Авторське право

note: translators: %s: Link that opens Elementor's "Site Identity" panel.
en: Go to <a href="%s">Site Identity</a> to manage your site's logo
uk_UA: Перейдіть до розділу <a href="%s">Ідентичність сайту</a>, щоби керувати логотипом свого сайту

en: Boxed
uk_UA: Обмежена

note: translators: %s: Link that opens Elementor's "Site Identity" panel.
en: Go to <a href="%s">Site Identity</a> to manage your site's tagline
uk_UA: Перейдіть до розділу <a href="%s">Ідентичність сайту</a> щоби керувати ключовою фразою свого сайту

en: Create a custom footer with the Theme Builder
uk_UA: Створіть власний підвал за допомогою конструктора тем

en: With the Theme Builder you can jump directly into each part of your site
uk_UA: За допомогою конструктора тем ви можете переходити безпосередньо до кожної частини свого сайту

en: Create a custom header with the Theme Builder
uk_UA: Створіть власний заголовок за допомогою конструктора тем

en: All rights reserved
uk_UA: Усі права захищено

en: Install Elementor
uk_UA: Встановити Elementor

en: Activate Elementor
uk_UA: Активувати Elementor

en: Thanks for installing the Hello Theme!
uk_UA: Дякуємо за встановлення теми Hello!

en: It seems we can't find what you're looking for.
uk_UA: Здається, ми не можемо знайти те, що ви шукаєте.

en: Search results for:
uk_UA: Результати пошуку для:

en: Home
uk_UA: Головна сторінка

en: It looks like nothing was found at this location.
uk_UA: Схоже на те, що тут нічого не було знайдено.

en: The page can&rsquo;t be found.
uk_UA: Сторінка не знайдена.

en: Tagged
uk_UA: Позначено

[ctx: comments title]
en: %s Response | %s Responses
uk_UA[0]: %s відповідь
uk_UA[1]: %s відповіді
uk_UA[2]: %s відповідей

[ctx: comments title]
en: One Response
uk_UA: Одна відповідь

note: Author of the theme
en: Elementor Team
uk_UA: Команда Elementor
